Wybierz miasto
Wośp
Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

XIII Finał WOŚP - 9 stycznia 2005

2007-12-27
 XIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie był wcale pechowy. Wprost przeciwnie, ten Finał był niezwykle szczęśliwy, bowiem udało się uzbierać 9 864 292,87 USD. Pieniądze te zostały przeznaczone na nowoczesne metody diagnostyki i leczenie w neonatologii i pediatrii.

Data: 9.01.2005
Zebrano: 9 864 292,87 USD.
Na co zbierano: Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii


Fot: Artur Guz
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 18. finał WOŚP 2010