Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Nadchodzi 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2016-12-16 15:21:34

To będzie już dwudziesta piąta edycja największej zbiorki charytatywnej w Polsce, która dzięki swoim akcjom obejmuje już cały świat. Poznaj szczegóły!

Już w połowie stycznia w całym kraju odbędzie się wielka akcja pod szyldem WOŚP – zaplanowano setki atrakcji tj. koncerty, pokazy, warsztaty i aukcje, podczas których będą zbieranie środki na pomoc dzieciom i seniorom.

Najhuczniej obchodzone finały

Zostańcie z nami, by dowiedzieć się o szczegółowych programach dla poszczególnych miast – od wielkich metropolii wojewódzkich po mniejsze, ale prężnie działające na rzecz WOŚP miasteczka. Wszystkie informacje znajdziecie w specjalnej zakładce Koncerty WOŚP Polska – wydarzenia i imprezy WOŚP!

Jak zostać wolontariuszem?
Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poszukuje ludzi o dobrym sercu, którzy będą zbierali datki do puszek i wspierali organizatorów w ramach Pokojowego Patrolu. Aby to zrobić, należy zgłosić się do najbliższego Sztabu. Jeśli więc pragniesz jeszcze aktywniej wspierać WOŚP i zostać wolontariuszem, odwiedź stronę: http://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy

Sprawdź, gdzie grają sztaby: http://www.wosp.org.pl/aktualnosci/sprawdz-gdzie-graja-sztaby

Wsparcie przez Internet

Jeśli mieszkasz za granicą lub nie planujesz wychodzić z domu w dniu 25. Finału, WOŚP umożliwia szereg opcji wsparcia internetowego. W odróżnieniu od wrzucania do puszek, które będzie odbywać się jedynie 15 stycznia, datki sprzęty dla potrzebujących dzieci i seniorów możesz składać już dziś pod adresem: http://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online lub wziąć udział w aukcjach internetowych, które są dostępne przez cały czas – aż do Finału i kilka dni później: http://aukcje.wosp.org.pl/

Zagraj z nami w 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

JM

Słowa kluczowe: wośp 2017, 25 finał wośp, wielka orkiestra świątecznej pomocy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!

26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie
26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie [ZDJĘCIA]

Kraków tak, jak inne miasta przesłał światełko do nieba!

Polecamy
Brak zdjęcia
List otwarty Jurka Owsiaka do o. Tadeusza Rydzyka

List otwarty Jurka Owsiaka do o. Tadeusza Rydzyka: "Gratuluję wyrwania ponad 15 baniek od Unii Europejskiej!! Tej zgniłej, libertyńskiej i zamąconej na masońskich układach. Hura, hura, hura"

Nagonka na WOŚP. Rawicz: Mam dość tego jojczenia [WIDEO]
Nagonka na WOŚP. Rawicz: Mam dość tego jojczenia [WIDEO]

Jerzy Owsiak wyprosił z konferencji prasowej dotyczącej 23 Finału WOŚP dziennikarza Telewizji Republika - Michała Rachonia. W internecie zawrzało. Czy słusznie?

Miasta WOŚP

Zobacz największe miasta ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Wybierz swoje województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie lubuskie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ostatnio dodane
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 26. finał WOŚP 2018