Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Zaczynamy zbiórkę! Wystartował WOŚP 2018!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 wystartowała

2018-01-13 16:58:05

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy właśnie wystartował!  Od samego rana trwa zbiórka pieniędzy we wszystkich miejscach naszego kraju. Tak, jak i w ubiegłych latach, WOŚP gra również poza granicami naszego kraju. W tym roku, 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018 zabrzmi w wielu miejscach na świecie! W tym roku zebrane środki zostaną wykorzystane "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Zaczynamy zbiórkę! Wystartował WOŚP 2018!

 

26. Finał WOŚP 2018


Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze będą zbierać fundusze dla ratowania życia tych najmłodszych, którzy często muszą już od małego stoczyć najważniejszą walkę w ich życiu. WOŚP po raz kolejny daje szansę osobom, które pomoc potrzebują najbardziej. W wielu miejscach na terenie Polski i w wielu miejscach na świecie pojawią się czerwone serduszka i zbiórki pieniędzy, aukcje i licytacje, w których miliony osób weźmie czynny udział. Weźmy udział również i my!

Aukcje i licytacje WOŚP 2018


Zbiórkom towarzyszyć będą imprezy wspierające, w tym różnego rodzaju aukcje i licytacje, w których można wziąć czynny udział w wielu wyznaczonych miejscach, w tym na stronie charytatywni.allegro.pl. Z okazji 26. Finału WOŚP 2018 pod młotek trafiają jak zwykle oryginalne rzeczy przekazane przez znane osobistości, gwiazdy i artystów. Wszystkie wylicytowane kwoty trafią na konto Fundacji WOŚP. Więcej na temat aukcji i licytacji możecie przeczytać TUTAJ.

SMS na WOŚP

W tym roku 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wesprzeć również nie wychodząc z domu. Wystarczy wysłać SMS na WOŚP o treści: SERCE na numer:  75 565. Koszt sms to 5 zł netto (6,15 z VAT). Liczy się każdy sms! Wesprzyjmy czynnie w tym roku 26. Finał WOŚP i dajmy szansę na wsparcie i wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Więcej informacji na ten temat możecie przeczytaj TUTAJ.

Złote Serduszko WOŚP

Już od 1994 roku podczas WOŚP można licytować Złote Serduszko WOŚP. W tym roku do licytacji trafi aż 100 Złotych Serduszek, które zostały wykonane przez Mennicę Polską. Aby zdobyć ten cenny przedmiot można wziąć udział w telefonicznej licytacji i kupić Złote Serduszko. Regulamin oraz wszystkie informacje dotyczące tej akcji możecie przeczytać TUTAJ. Złote Serduszka można również licytować w sztabach oraz na antenie stacji telewizyjnych i radiowych. Więcej informacji na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

gol/ip

Słowa kluczowe: WOŚP, 2018, zbiórka, licytacja, aukcja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!

26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie
26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie [ZDJĘCIA]

Kraków tak, jak inne miasta przesłał światełko do nieba!

Polecamy
Brak zdjęcia
I po Woodstocku

W niedzielę o świcie zakończył się kolejny Przystanek Woodstock. Impreza, która po raz kolejny pobiła nie jeden rekord. Największa scena w tej części Świata, setki tysięcy widzów, spotkanie trzech kultur religijnych, blisko 650 litrów oddanej krwi, koncerty kończące się o 5 rano i wiele innych niesamowitych wydarzeń. To wszystko spowodowało, że dla uczestników tego festiwalu, pozostanie on niezapomnianym okresem w życiu.

Serce dla serca - Wielka Orkiestra na Ukrainie
Serce dla serca - Wielka Orkiestra na Ukrainie

W niedzielę 22 kwietnia, w 24 największych miastach w Ukrainie odbył się II Finał Fundacji „Serce do serca” – akcji charytatywnej – bliźniaka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Miasta WOŚP

Zobacz największe miasta ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Wybierz swoje województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie lubuskie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ostatnio dodane
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 26. finał WOŚP 2018