Opis
XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2013 - program w Jaktorowie
Program prowadzą: Eliza Sztejna i Anna Chmielecka
15.00 – 16.00
1. rozpoczęcie programu – powitanie gości, przedstawienie scenariusza imprezy
2. kl. II B – piosenka „Zatańczyły witaminy” – śpiewają: Daria Nowak, Zuzia Zioło – tańczą: Aniela Budzaj, Lena Sikora, Ania Sołtysek, Nicole Dziuda, Karolina Hordliczko, Kinga Jadczyk, Wiktoria Kuran, Gabrysia Zagórska,
Piotr Bartoszewski, Franek Roszczypała, Kuba Dyktyński, Jaś Pyszczak - opiekun Pani Ewa Witkowska – 5 min.
3. kl. VI B – piosenka „Nie dokazuj” – śpiewają: Marcin Rajchemba, Damian Pietraszek, Agnieszka Machulska – opiekun Pani Małgorzata Romanowska – 5 min.
4. kl. II A - „Taniec Śnieżynek” wykonują: Agata Browarska, Katarzyna Idzikowska, Kamil Jarkiewicz, Aleksandra Kozłowska, Jakub Lipski, Maja Palczewska, Magda Skrzypczyńska, Jakub Malec, Jan Suchan – opiekun Pani Małgorzata Golędzinowska – 7 min.
5. kl. III B – piosenka „Puszek Okruszek” – śpiewają: Maja Orlowska, Julia Owczarek - opiekun Pani Jolanta Bartosiak - 5 min.
6. kl. IV A – układ taneczny do utworu „One day” - tańczą: Ola Kakiet, Martyna Maj, Amelka Kwiatkowska, Maja Pośnik – opiekun Małgorzata Sowa – 3 min.
7. kl. IV B – piosenka „Czy ten Pan i Pani” Ani Wyszkoni – śpiewa – Zuzia Barańska – opiekun Pani Danuta Brzezińska - 3 min.
Licytacja I – aukcję prowadzą: Grażyna Lonca, Marcin Gorgol – Chmielewski
16.00 – 17.00
8. Grupa baletowa Pani Małgorzaty Abramczyk - 6min.
9. kl.III C – układ taneczny do piosenki „Laleczka z porcelany” -
wykonują: Gabrysia Zdziebłowska, Gabrysia Fic, Zosia Kuryłek, Wiktoria Kuran, Paulina Skowrońska, Justyna Szymańska, Patrycja Okrasiak, Bartek Olborski, Jakub Gąsiorowski, Maciek Pilis, Kacper Bońkowski, Rafał Rosa, Mateusz Michta, Jakub Marcinkowski – opiekun Pani Beata Fijewska – 7 min.
10. kl. III B – piosenka „A ja się nigdy nie zakocham” – śpiewa: Iza Wawer - opiekun Pani Jolanta Bartosiak - 5 min.
11. kl. VI B – układ taneczny do utworu ”Work hard play hard” Wiz Khalifa wykonują: Agnieszka Machulska, Wiktoria Bielecka, Wiktoria Gadomska, Nadia Skonieczna, Julia Barańska, Julia Kakietek, Paulina Woźniak, Martyna Lewandowska – opiekun Pani Małgorzata Romanowska – 5 min.
12. kl. IV A – piosenka „Ona tańczy dla mnie” Weekend – śpiewa Bartek Maciejewski – opiekun Pani Małgorzata Sowa – 5 min.
13. kl. VI C – układ taneczny „Anioł z piekła rodem” - wykonują: Magda Kremska,
Patrycja Kakiet, Amanda Janczewska, Ola Kacprzak, Justyna Kapuściak,
Zuzia Wojciechowska, Weronika Pakuła, Kasia Pindor, Julia Lenart, Gabrysia Marecka, Julka Romanowska – opiekun Pani Beata Łyszkowska – 5 min.
Licytacja II – aukcję prowadzą: Grażyna Lonca, Marcin Gorgol – Chmielewski
17.00 – 18.00
14. kl. V C – układ taneczny – tańczą: Paulina i Ewelina Kotasiak - 4 min.
15. kl. V B – piosenka „Ech mała” – Ola Pluta, Karolina Pluta, Iza Śleszyńska – opiekun Pani Grażyna Lonca – 5 min.
16. Grupa taneczna II Gim. – utwór „Rain Over Me” – Pitbull –
tańcza: Ela Matuszewska, Magda Matyjasek, Klaudia Nowak, Marta Palczewska, Marta Popowska, Iza Stoińska, Agata Włódarczyk, Dominika Wrzodak - opiekun Pani Agnieszka Grzegorzewska – 5 min.
17. Piosenka „Lepszy świat” - Magdalena Zagrajek z grupą harcerzy – 3 min
18. Grupa taneczna z klas IV – V - Utwór „Gangnam Style – Psy” -
tańczą: Iza Śleszyńska, Patrycja Bestydzińska, Wioletta Rożek, Basia Smolińska, Paulina Wiśniewska, Patrycja Adamczyk, Ola Kruk, Julia Kraska, Iza Olczak, Martyna Chechłacz, Natalia Czarnecka, Klaudia Jędral, Dominika Olczak, Karolina Pluta, Kasia Stegienko, Anita Szymańska, Patrycja Wasiak, Michalina Kędzierska, Ela Adamczyk – opiekun Pani Agnieszka Grzegorzewska – 5 min.
Licytacja III - prowadzą: Grażyna Lonca, Marcin Gorgol – Chmielewski
18.00 – 19.00
19. Grupa taneczna z klas. VI – utwór „Otton eye joe” - Rednex – tańczą: Julia Barańska, Wiktoria Bielecka, Amanda Janczewska, Ola Kacprzak, Julia Lenart, Martyna Lewandowska, Weronika Pakuła, Weronika Pyza, Julia Romanowska, Monika Skolmowska, Weronika Stefańska, Nadia Skonieczna – opiekun Pani Agnieszka Grzegorzewska – 5 min.
20. Piosenka „Hej przyjaciele” – Magdalena Zagrajek z grupą harcerzy – 3 min
21. Grupa taneczna III Gim. – utwór „Mueve el boom mama” – The Family –
tańczą: Klaudia Bartosiewicz, Paulina Więckowska - opiekun Pani Agnieszka Grzegorzewska – 5 min.
22. Piosenka „Biec pod słońce” - Magdalena Zagrajek z grupą harcerzy – 3 min
Licytacja IV - prowadzą: Grażyna Lonca, Marcin Gorgol – Chmielewski
19.00 – 20.00
23. Scenka kabaretowa „List od Pipy” – Paweł Tulwin, Maciej Jędrasik – opiekun Joanna Sobczyńska - 3 min
24. Muzyczna Moda – prezentują uczniowie gimnazjum – opiekun Pani Joanna Sobczyńska – 6 min.
25. Chwila z przymrużeniem oka – Daniel Sankowski, Patryk Szajkowski – opiekun Pani Joanna Sobczyńska – 3 min.
26. ŚWIATEŁKO DO NIEBA
-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2013 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Jaktorowie?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 21 Finału Wielkiej Orkiestry w Jaktorowie.
Gramy z Wami kolejny rok!