Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
25. Finał WOŚP 2017 w Hajnówce - program

25. Finał WOŚP 2017 w Hajnówce - program

  • 2017-01-15
  • Hajnówka

Opis

 W najbliższą niedzielę - 15 stycznia 2017r.  już po raz 25. zabrzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym dniu na hajnowskie ulice wyruszy 33 oraz trzech w Białowieży kwestujących wolontariuszy, głównie uczniów z hajnowskich szkół. A pomogą im członkinie Uniwersytetu III Wieku.

Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała kiermasz książki, na który zaprasza od 9 do 15 stycznia w godz. od 8.00 do 15.00.

W niedzielę, w godz. od 11.00 do 19.00 w Hula-Kula Centrum Zabaw dla Dzieci odbędzie się kiermasz zabawek, malowanie twarzy za symboliczną 1 zł, a także zabawa dyskotekowa i karaoke dla dzieci oraz wiele innych zabaw. Wystarczy wrzucić 10 zł do puszki WOŚP aby cieszyć się wszystkimi atrakcjami.

Fundacja ONI TO MY przygotowała na Finał przedstawienie „Hanulka i Wiedźma", które będzie można obejrzeć o godz. 12.00 w  Zespole Szkół Zawodowych.

Grupa "Dziki Wschód" ASG Hajnówka zaprasza również w niedzielę na teren Galerii Hajnówka, gdzie  od godziny 8:00 do godz. 16.00 w namiocie wystawiona będzieogólnodostępna strzelnica replik ASG, natomiast w drugim namiocie będzie można zjeść pyszną watę cukrową.

Z kolei Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce zaprasza do Parku Wodnego. Tam w dniu Finału w godz. 9.30 - 12.00 oraz 14.00 - 16.30 będzie można wykonać pomiar cukru, saturacji i ciśnienia tętniczego. Ponadto pielęgniarki z hajnowskiego szpitala udzielą porad zdrowotnych, a uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hajnówce pod czujnym okiem ratowników wszystkich zainteresowanych przeszkolą z udzielania pierwszej pomocy. Tradycyjnie już SP ZOZ w Hajnówce przygotuje hajnowskim wolontariuszom ciepłe posiłki. Słodkie bułeczki i pieczywo do obiadu sponsoruje Piekarnia Podolszyńscy w Hajnówce.

Akcentem sportowym będzie I Marsz Nordic Walking dla WOŚP, którego organizatorem jest Uniwersytet III Wieku. Fani kijków ruszą o 13.00 sprzed Parku Wodnego.

Głównymi organizatorami hajnowskiego sztabu WOŚP jest grupa nauczycieli z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Hajnówce. A siedzibą tegorocznego sztabu jest Miejska Biblioteka Publiczna.
Sztab WOŚP Hajnówka
 
ip

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe
Konkurs Ziaja