Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Jerzy Owsiak osobiście podziękuje każdemu darczyńcy [WIDEO]

2019-01-13 09:15:23

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w dniu 13 stycznia 2019 gra swój kolejny, 27. Finał. Po raz drugi Jurek Owsiak podziękuje osobiście każdemu darczyńcy, który wpłaci pieniądze przez wplacam.wosp.org.pl, wosp.onet.pl, wspieram.to/wirtualneserce, wospapp.payu.com oraz przez aplikację mobilną. Personalizacja użyta w specjalnie przygotowanym filmie dla darczyńców powstała dzięki zaawansowanej technologii.

Jerzy Owsiak - WOŚPCo roku, podczas Finału WOŚP jesteśmy świadkami pięknej postawy solidarności społecznej. Miliony orkiestrowych serduszek rozdawanych przez wolontariuszy można zobaczyć jeszcze przed długi czas po Finale w każdej części Polski. Orkiestra gra również poza granicami naszego kraju. 86 zagranicznych sztabów – m.in. w Japonii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii. Serduszko Orkiestrowe wystrzelono także w kosmos, które podróżuje prawie 600 km nad Ziemią. To właśnie składa się na ogromny fenomen społeczny na skalę światową – Finały WOŚP angażują niemal całe społeczeństwo w kraju. To rodzi największą potrzebę – okazanie wdzięczności wszystkim, ale i każdemu z osobna.

Fundacja WOŚP, nieprzerwanie od początku działalności, dziękuję wszystkim, którzy grają razem z Orkiestrą. 120 000 wolontariuszy, partnerzy, sponsorzy, znane osobistości, autorytety, darczyńcy, Pokojowy Patrol. Każdy Finał to sukces zbiorowy, ale i narodowe poczucie odpowiedzialności i najpiękniejszy wyraz patriotyzmu.

Dzięki marce vintom, która specjalizuje się w technologii personalizacji video, Jerzy Owsiak po raz drugi może osobiście podziękować każdemu darczyńcy, którzy razem z organizacją zmieniają oblicze polskiej medycyny.

W tym roku po raz pierwszy Fundacja WOŚP razem firmą vintom szykuje także wyjątkową niespodziankę dla wolontariuszy 27. Finału.Technologia vintom pozwala na wdrożenie tzw. „głębokiej personalizacji”, bez żadnych ograniczeń liczby spersonalizowanych elementów. Silnik renderujący, który wykorzystuje ogromną liczbę maszyn wirtualnych w chmurze Microsoft Azure, jest w stanie wygenerować miliony wideo na dobę. W związku z akcją dla WOŚP, firma jest przygotowana na duży ruch na serwerach. Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możliwe, że ostanie wygenerowanych nawet 100 terabajtów filmów. System będzie się automatycznie dostosowywał do bieżącego obciążenia.

Filmy przygotowywane przez vintom mogą być zakończone interaktywną planszą ‘call to action’, dzięki której odbiorca ma możliwość wykonania konkretnych działań, np. kupienia danego produktu albo wejścia na wybraną stronę internetową. W przypadku projektu dla WOŚP, jest to udostępnienie wideo na kanałach społecznościowych, a nim naprawdę warto się pochwalić. Nie tylko po to, by wspierać inicjatywę Fundacji, ale i dlatego, że Jurek Owsiak dziękuje swoim darczyńcom na różne, niekiedy bardzo niekonwencjonalne sposoby. Żeby przekonać się, co ma do powiedzenia, wystarczy wpłacić na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dowolną, choćby niewielką kwotę.

MD/ip

fot. Łukasz Widziszowski/Fundacja WOŚP

Słowa kluczowe: wpłaty, konto, zbiórka, bank, 2019
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
28. Finał WOŚP w Studiu na Placu Teatralnym
Dżem, Dr Misio i Vavamuffin gwiazdami Finalu WOŚP 2021 w Warszawie Warszawa

Jurek Owsiak ogłosił kolejnych artystów, którzy zagrają w studio w Warszawie.

WOSP2021
Poznaliśmy kolejnych muzycznych gości WOŚP 2021 Warszawa

Zobacz, kto zagra w finałowym studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie.

WOSP2021
Poznaliśmy pierwsze muzyczne gwiazdy 29. Finału WOŚP w Warszawie

29.Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, czyli 10.01.2021 roku.

Polecamy
Rober Lewandowski
Spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim przebojem aukcji WOŚP 2019

Najwyższa cena na aukcjach WOŚP to spotkanie z kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski.

28 wosp plakat
28. Finał WOŚP w Poznaniu - znamy program wydarzeń Poznań

Poznański Finał WOŚP 2020 zagra na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Polecamy
Miasta WOŚP

Zobacz największe miasta ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Wybierz swoje województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie lubuskie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ostatnio dodane
28. Finał WOŚP w Studiu na Placu Teatralnym
Dżem, Dr Misio i Vavamuffin gwiazdami Finalu WOŚP 2021 w Warszawie Warszawa

Jurek Owsiak ogłosił kolejnych artystów, którzy zagrają w studio w Warszawie.

WOSP2021
Poznaliśmy kolejnych muzycznych gości WOŚP 2021 Warszawa

Zobacz, kto zagra w finałowym studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie.

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 28. finał WOŚP 2020

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).