Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Licytacje WOŚP. Aukcje w 2018

Najciekawsze i najdziwniejsze aukcje WOŚP

2018-01-12 10:54:05

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już 14 stycznia nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju zagra najbardziej znana polska orkiestra. W tym roku wydarzeniu będzie towarzyszyć ogrom aukcji i licytacji, które warto wesprzeć. Wiele gwiazd, celebrytów i osobistości zadeklarowało czynny udział 26. Finału WOŚP 2018. W tym roku zebrane środki zostaną wykorzystane "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Licytacje WOŚP. Aukcje w 2018

Czym są aukcje WOŚP?

Jak co roku Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy towarzyszy wiele wydarzeń. Najbardziej znanymi są aukcje, które cieszą się ogromną popularnością. Przekazywane rzeczy można już licytować, ponieważ aukcje są aktywne. Pod młotek trafiają jak zwykle oryginalne rzeczy przekazane przez znane osobistości, gwiazdy i artystów. Wszystkie wylicytowane kwoty trafią na konto Fundacji WOŚP.

W tym roku do licytacji trafiły między innymi kolacja ze znanym aktorem Robertem Więckiewiczem, bilety na mecz od najpopularniejszego, polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, a nawet gitara znanego na całym świecie Slash'a! Tegoroczny 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to również wiele aukcji, na których do wylicytowania są książki, płyty z autografami, pamiątki, zaproszenia do wyjątkowych miejsc i wiele wiele innych rzeczy, o które warto powalczyć. W końcu cel jest jeden! Pomoc i wsparcie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz najciekawsze aukcje WOŚP 2018>>

Interesują Cię licytacje WOŚP w 2018? Jak wziąć udział?

Tegoroczne aukcje WOŚP 2018 cieszą się już wielką popularnością. Aby czynnie wziąć udział i licytować konkretny przedmiot należy zarejestrować się na stronie Allegro lub na stronie charytatywni.allegro. Następnie w wyszukiwarce należy odnaleźć konkretny przedmiot/aukcję. Można również użyć opcję wyszukiwania kategorii na stronie głównej. Kolejną czynością jest wyszukiwanie Organizacji Porządku Publicznego. Tutaj należy wybrać konkretny Cel i wyszukać dany przedmiot/aukcję (można to również zrobić na stronie głównej). Przeczytaj uważnie, czego dotyczy konkretna aukcja, jak wygląda ewentualny transport przedmiotu oraz ile wynosi cena. Następnie w polu LICYTUJ wpisz konkretną kwotę wybraną przez siebie. Jeśli kwota, którą zaproponowałeś zostanie przebita, zawsze możesz licytować kolejny raz. Jeśli aukcja zostanie przez ciebie wygrana otrzymasz maila z informacją ile i w jaki sposób należy zapłacić za wygrany przedmiot.

Do wylicytowania jak co roku są również Złote Serduszka WOŚP, które można zakupić TUTAJ.

gol

fot. Michał Antoniewicz

Słowa kluczowe: licytacje, aukcje, wośp, 2018, licytacja, aukcja, gdzie licytować, przedmioty, gwiazdy, wydarzenia

Najciekawsze aukcje WOŚP 2018. (9)

Kolacja z Łukaszem Jakóbiakiem - Licytaca WOŚP 2018
Rękawice rajdowe Kuby Przygońskiego - Licytacja WOŚP 2018
Zdjęcie wraz z podpisem Magdaleny Cieleckiej z planu "Ciemno, prawie noc" - Licytacja WOŚP 2018
Czerwone okulary Muńka Staszczyka - Licytacja WOŚP 2018
Weekend na Islandii z Jessicą Mercedes - Licytacja WOŚP 2018
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecamy
Orkiestra zagra w Szczecinie
Orkiestra zagra w Szczecinie Szczecin

Znamy już program jednej z kilku imprez, które podczas XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozgrzeją Szczecin.

WOŚP 2017 w Krakowie. Zobacz, kto zagra!
WOŚP 2017 w Krakowie. Zobacz, kto zagra! Kraków

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 15 stycznia 2017.

Miasta WOŚP

Zobacz największe miasta ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Wybierz swoje województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie lubuskie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kupony i kody rabatowe
Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 26. finał WOŚP 2018