Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

SMS na WOŚP 2018

Jaki numer SMS i o jakiej treści wysłać na rzecz WOŚP w 2018?

2018-01-11 15:53:04

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wiele akcji, które mają wspólny cel - zebranie jak największej kwoty na Fundację WOŚP. Jedną z opcji pomocy jest SMS na WOŚP 2018. Dlatego oprócz brania udziału w różnego rodzaju licytacjach i imprezach, warto równiez wysłać sms na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

SMS na WOŚP 2018

Na jaki numer wysłać SMS w 26. finale WOŚP 2018?

By wesprzeć WOŚP w 2018 roku nie trzeba wychodzić z domu. Można to zrobić z każdego miejsca na świecie, gdzie oczywiście jest zasięg i dostęp do sieci. Również i w tym roku można wspomóc WOŚP przesyłając ze swojej komórki specjalną wiadomość na konkretny numer. SMS dla WOŚP 2018 należy przesłać na numer  75 565. Oczywiście każda osoba może przesłać kilka sms-ów. Im więcej, tym lepiej! Wesprzyjmy 26. Finał WOŚP i dołóżmy swoją cegiełkę na ten szczytny cel!

SMS o jakiej treści wysłać na rzecz WOŚP?

Bardzo istotna jest odpowiednia treść wiadomości. Tak samo, jak w ubiegłym roku, jest ona niezmienna. Aby wziąć udział w akcji SMS dla WOŚP 2018 należy przesłać wiadomość o treści: SERCE. Nasz wysłany sms oznacza, że gramy razem z 26. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Czy w tym roku zostanie wysłanych więcej SMS-ów? Sprawdźcie TUTAJ!

Do kiedy można wysyłać SMS-y?

Co ważne, akcja SMS dla WOŚP 2018 już się rozpoczęła, więc wiadomości można przesyłać już dziś. Ta forma wsparcia 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy potrwa aż do 22 stycznia 2018 roku.

Jaki jest koszt (cena) SMS na WOŚP?

Oczywiście każda osoba może wysłać dowolną ilość SMS-ów z jednego numeru telefonu. Każy sms jest ważny! Koszt sms to 5 zł netto (6,15 z VAT). Dlatego wesprzyjmy w tym roku 26. Finał WOŚP i dajmy szansę na wsparcie i wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Pomóżmy trafić do szpitali pierwszego stopnia (tych podstawowych) z nowoczesnym sprzętem ofiarowanym przez WOŚP.

gol

Słowa kluczowe: sms, wośp, 2018, o treści, treść, serce, numer, koszt, cena, 75565, 26. finał wośp
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • Co z VAT [0]
    Andrzej
    2018-01-14 07:51:30
    Niestety, ale wysyłając SMS wspieramy również przeciwników WOŚP, czyli polski rząd PiS płacąc VAT od SMS.
Zobacz także
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecamy
Orkiestra zagra w Szczecinie
Orkiestra zagra w Szczecinie Szczecin

Znamy już program jednej z kilku imprez, które podczas XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozgrzeją Szczecin.

WOŚP 2017 w Krakowie. Zobacz, kto zagra!
WOŚP 2017 w Krakowie. Zobacz, kto zagra! Kraków

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 15 stycznia 2017.

Miasta WOŚP

Zobacz największe miasta ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Wybierz swoje województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie lubuskie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kupony i kody rabatowe
Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 26. finał WOŚP 2018