Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Wciąż można wspierać cel 30. Finału WOŚP. Sprawdź, co da się zrobić!

2022-02-07 12:23:18

Choć od 30 stycznia 2022 roku, gdy odbył się 30. Finał WOŚP, minęło już kilka dni, to cel zbiórki, czyli zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, wciąż można wspierać. Oto 5 metod!

Poznaliśmy już deklarowaną kwotę, jaką zakończył się dzień 30. Finału WOŚP. To o kilka milionów więcej, niż w ubiegłym roku! Wielkie liczenie trwa, ale akcję wciąż można wspierać - na 5 sposobów! Ostateczny wynik zbiórki przedstawiony zostanie 30 marca tego roku.

Aukcje Allegro dla WOŚP

W serwisie aukcje.wosp.org.pl można zdobyć niezwykły przedmiot o nietuzinkowej historii. Często są to także przeżycia, jak np. spotkanie ze znaną osobą.  

Do wylicytowania wciąż są np. udział w teledysku zespołu Enej, gra w planszówkę z Janiną Ochojską, kultowe sofy z talk-show "Kuba Wojewódzki" czy koncert życzeń od Dawida Podsiadło.

Aukcje Allegro dla WOŚP trwają do 14 lutego - coś wyjątkowego zdobyć lub wystawić może każdy! Jak dotąd dzięki blisko 369 tysiącom aukcji udało się zebrać prawie 35 milionów złotych.

SMS

Do 14 lutego cel 30. Finału wesprzeć można szybko i wygodnie - SMSem! Wystarczy w SMS wpisać treść SERCE i wysłać na numer 75 565. Koszt jednej wiadomości to 5 złotych (6,15 zł z VAT) - Fundacja dziękuje operatorom, którzy przekazali swój przychód na rzecz WOŚP.

Przelew na stronie WOŚP

Do końca lutego dziecięcą okulistykę wesprzeć można bezpośrednią wpłatą na stronie wplacam.wosp.org.pl. Do wyboru jest kwota 10,20, 50 lub 150 zł, można również wpisać własną kwotę.

Zbiórka na Facebooku

Social media również są miejscem wsparcia 30. Finału WOŚP. Do 28 lutego każdy założyć może własną zbiórkę i zachęcić znajomych do wpłaty na okulistykę dziecięcą.

Blik

Do 28 lutego wpłaty dokonać można również poprzez Blik - wystarczy wybrać dowolną kwotę i wykonać przelew na numer 575 30 30 30, korzystająć w tym celu ze swojej aplikacji bankowej.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: WOŚP 2022, licytacje, SMS, aukcje, jak pomagać

Wolontariusze WOŚP 2022 (40)

Wolontariusze WOŚP 2022  - Zdjęcie nr 1
Wolontariusze WOŚP 2022  - Zdjęcie nr 2
Wolontariusze WOŚP 2022  - Zdjęcie nr 3
Wolontariusze WOŚP 2022  - Zdjęcie nr 4
Wolontariusze WOŚP 2022  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Owsiak WOŚP 2022
Wiemy, ile zebrał WOŚP podczas 30. Finału akcji w 2022 roku

Sprawdź, czy udało się pobić kolejny rekord!

WOŚP kupuje sprzęt dla Ukrainy
WOŚP kupuje sprzęt dla Ukrainy

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy włącza się w pomoc dla Ukrainy.

Jurek Owsiak WOŚP 2022
Wciąż można wspierać cel 30. Finału WOŚP. Sprawdź, co da się zrobić!

Ce WOŚP 2022l, czyli zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, wciąż można wspierać!

Polecamy
28 wosp plakat
28. Finał WOŚP w Zabrzu - znamy program wydarzeń Zabrze

Na mieszkańców Zabrza w dniach 11-12 stycznia 2020 czeka szereg atrakcji.

28 wosp plakat
Rekordowe aukcje WOŚP 2020 - zobacz, co osiąga najwyższą cenę

28. Finał WOŚP pełen jest przebojowych licytacji na Allegro.

Polecamy
Miasta WOŚP

Zobacz największe miasta ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Wybierz swoje województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie lubuskie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ostatnio dodane
Owsiak WOŚP 2022
Wiemy, ile zebrał WOŚP podczas 30. Finału akcji w 2022 roku

Sprawdź, czy udało się pobić kolejny rekord!

WOŚP kupuje sprzęt dla Ukrainy
WOŚP kupuje sprzęt dla Ukrainy

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy włącza się w pomoc dla Ukrainy.

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 30. finał WOŚP 2022

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).