Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Zaczynamy zbiórkę! Wystartował WOŚP 2018!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 wystartowała

2018-01-13 16:58:05

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy właśnie wystartował!  Od samego rana trwa zbiórka pieniędzy we wszystkich miejscach naszego kraju. Tak, jak i w ubiegłych latach, WOŚP gra również poza granicami naszego kraju. W tym roku, 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018 zabrzmi w wielu miejscach na świecie! W tym roku zebrane środki zostaną wykorzystane "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Zaczynamy zbiórkę! Wystartował WOŚP 2018!

 

26. Finał WOŚP 2018


Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze będą zbierać fundusze dla ratowania życia tych najmłodszych, którzy często muszą już od małego stoczyć najważniejszą walkę w ich życiu. WOŚP po raz kolejny daje szansę osobom, które pomoc potrzebują najbardziej. W wielu miejscach na terenie Polski i w wielu miejscach na świecie pojawią się czerwone serduszka i zbiórki pieniędzy, aukcje i licytacje, w których miliony osób weźmie czynny udział. Weźmy udział również i my!

Aukcje i licytacje WOŚP 2018


Zbiórkom towarzyszyć będą imprezy wspierające, w tym różnego rodzaju aukcje i licytacje, w których można wziąć czynny udział w wielu wyznaczonych miejscach, w tym na stronie charytatywni.allegro.pl. Z okazji 26. Finału WOŚP 2018 pod młotek trafiają jak zwykle oryginalne rzeczy przekazane przez znane osobistości, gwiazdy i artystów. Wszystkie wylicytowane kwoty trafią na konto Fundacji WOŚP. Więcej na temat aukcji i licytacji możecie przeczytać TUTAJ.

SMS na WOŚP

W tym roku 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wesprzeć również nie wychodząc z domu. Wystarczy wysłać SMS na WOŚP o treści: SERCE na numer:  75 565. Koszt sms to 5 zł netto (6,15 z VAT). Liczy się każdy sms! Wesprzyjmy czynnie w tym roku 26. Finał WOŚP i dajmy szansę na wsparcie i wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Więcej informacji na ten temat możecie przeczytaj TUTAJ.

Złote Serduszko WOŚP

Już od 1994 roku podczas WOŚP można licytować Złote Serduszko WOŚP. W tym roku do licytacji trafi aż 100 Złotych Serduszek, które zostały wykonane przez Mennicę Polską. Aby zdobyć ten cenny przedmiot można wziąć udział w telefonicznej licytacji i kupić Złote Serduszko. Regulamin oraz wszystkie informacje dotyczące tej akcji możecie przeczytać TUTAJ. Złote Serduszka można również licytować w sztabach oraz na antenie stacji telewizyjnych i radiowych. Więcej informacji na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

gol/ip

Słowa kluczowe: WOŚP, 2018, zbiórka, licytacja, aukcja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecamy
Orkiestra zagra w Szczecinie
Orkiestra zagra w Szczecinie Szczecin

Znamy już program jednej z kilku imprez, które podczas XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozgrzeją Szczecin.

WOŚP 2017 w Krakowie. Zobacz, kto zagra!
WOŚP 2017 w Krakowie. Zobacz, kto zagra! Kraków

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 15 stycznia 2017.

Miasta WOŚP

Zobacz największe miasta ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Wybierz swoje województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie lubuskie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kupony i kody rabatowe
Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 26. finał WOŚP 2018