Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Złote serduszko WOŚP 2018

Jak kupić? Cena za Serduszka WOŚP

2018-01-11 11:43:19

Co roku licytacje WOŚP cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wiele licytowanych gadżetów, które trafia do Fundacji osiąga naprawdę ogromne kwoty. Jednym z najcenniejszych jest Złote Serduszko, które już od 1994 roku można każdego roku licytować. Walka o ten cenny skarb Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy jest niezwykle zacięta, a sumy, które hojni darczyńcy są w stanie zapłacić za nie naprawdę zaskakują!

Złote serduszko WOŚP 2018

Złote Serduszko WOŚP - co to takiego?

Pierwsze Złote Serduszko trafiło do licytacji WOŚP w 1994 roku. Rok wcześniej, podczas I. Finału WOŚP, Fundacja otrzymała w darze wiele cennych przedmiotów, w tym wyroby jubilerskie ze złota, różnego rodzaju pierścionki, naszyjniki. Jerzy Kozak, który jest jednym z bardziej znanych warszawskich jubilerów wpadł na pomysł, że ze złota można wykonać złote serduszka dla WOŚP. Tak właśnie rozpoczęła się historia Złotych Serduszek, które od tamtego czasu są autorstwa Mennicy Polskiej. Co ciekawe, każde z tych cennych przedmiotów ma swój numer, a każdego roku, Złote Serduszko nr 13 pozostaje w Fundacji WOŚP.

Gdzie kupić Złote Serduszko WOŚP podczas 26. Finału WOŚP?

W tym roku do licytacji trafi aż 100 Złotych Serduszek, które zostały wykonane przez Mennicę Polską. Aby zdobyć ten cenny przedmiot można wziąć udział w telefonicznej licytacji i kupić Złote Serduszko. Regulamin oraz wszystkie informacje dotyczące tej akcji możecie przeczytać TUTAJ. Złote Serduszka można również licytować w sztabach oraz na antenie stacji telewizyjnych i radiowych.

Jaka jest cena za Złote Serduszka WOŚP?

Jak można się domyślić, za Złote Serduszka WOŚP niektórzy są w stanie zapłacić naprawdę ogromne kwoty. Najdroższe Złote Serduszka zostały wylicytowane za zaskakujące sumy. Rekord padł w 2010 roku, kiedy to pewien darczyńca zlicytował Złote Serduszko za 1 110 000 PLN. Równie wysoka kwota padła w 1999 roku. Wtedy to za najcenniejszy przedmiot WOŚP zapłacono 1,1 mln PLN. Cena za Złote Serduszko co roku zaskakuje, a co za tym idzie, konto Fundacji WOŚP z roku na rok zasilane są kwotami, które ratują miliony potrzebujących osób w naszym kraju.

ZOBACZ NAJDROŻSZE SERDUSZKA WOŚP>>

gol

fot. Łukasz Widziszowski

Słowa kluczowe: złote serduszko, serduszka, wośp, 2018, jak kupić, cena, najdroższe, licytacja, rekord, historia

Najdroższe Złote Serduszka WOŚP (10)

20. edycja Złotych Serduszek - 25. Finał WOŚP - styczeń 2017
12. edycja Złotych Serduszek - 17. Finał WOŚP - styczeń 2009
11. edycja Złotych Serduszek – 16. Finał WOŚP - styczeń 2008
11. edycja Złotych Serduszek – 16. Finał WOŚP - styczeń 2008
20. edycja Złotych Serduszek - 25. Finał WOŚP - styczeń 2017
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecamy
23 105 329 zł – Szczecin zagrał
23 105 329 zł – Szczecin zagrał Szczecin

W Szczecinie było gorąco...Licytowano m.in. stanik Dody i kolacje z prezydentem Szczecina… Na deser wystapili: Stachursky, Czerwone Gitary, Patrycja Markowska.

Orkiestra zagra w Szczecinie
Orkiestra zagra w Szczecinie Szczecin

Znamy już program jednej z kilku imprez, które podczas XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozgrzeją Szczecin.

Miasta WOŚP

Zobacz największe miasta ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Wybierz swoje województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie lubuskie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kupony i kody rabatowe
Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 26. finał WOŚP 2018