Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
Bieg WOŚP 2018 Przasnysz - Bieg "Policz się z cukrzycą" w Przasnyszu

Bieg WOŚP 2018 Przasnysz - Bieg "Policz się z cukrzycą" w Przasnyszu

  • 2018-01-14
  • Przasnysz

Opis

12. Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" w Przasnyszu w ramach WOŚP 2018.

Już niebawem startuje 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a wraz z nim masa niesamowitych wydarzeń, które będą towarzyszyć temu niezwykłemu zdarzeniu. W tym roku po raz kolejny odbędzie się Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", w którym już od 12 lat tłumnie uczestniczą osoby, które chcą wesprzeć szczytny cel fundacji WOŚP. Przasnysz w tym roku także biega. Wszystkie fundusze z biegu zostaną przeznaczone na pomoc osobom chorym na cukrzycę, w tym na zakup specjalistycznych pomp insulinowych, a także na zakup sprzętu, który ma pomóc w pierwszej pomocy. Zebrane pieniądze rozdysponowane zostaną również na wsparcie wielu programów, które realizuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Główny bieg odbędzie się ulicami stolicy, jednak podobne wydarzenia zostaną zorganizowane również w innych miastach Polski, w tym w Przasnyszu.

Mapa

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe