Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Historia WOŚP - WOŚP

XVIII Finał WOŚP - 10 stycznia 2010

2011-01-03 15:33:25

10 stycznia po raz XVIII zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Po raz drugi zbierano pieniądze dla dzieci z chorobami onkologicznymi – na doposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny.

Data:
10.01.2010
Zebrano: 42 877 958,06 zł

Na co zbierano: Dla dzieci z chorobami onkologicznymi – na doposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny.

Słowa kluczowe: XVIII Finał WOŚP 2010, ile zebrano?
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • Pomagajmy [0]
    Malgosia
    2011-01-04 14:35:38
    http://nk.pl/#profile/3398246/gallery/album/7/166 Zwracam się do wszystkich ludzi Wielkiego Serca, którzy chcieliby pomóc małemu, trzy i pół letniemu Filipkowi wrócić do zdrowia. Filipek urodził się jako zdrowy i piękny chłopczyk i do pewnego momentu szedł ramię w ramię z innymi dziećmi. I nagle ktoś wskazał na niego palcem- i Filipek wypadł z szeregu… Wstępnie dotknęła go silna, lekooporna postać padaczki z napadami częściowymi prostymi, atonicznymi i atypowymi napadami nieświadomości z niepełnosprawnością sprzężoną, zespołu spastycznego cztero-kończynowego. Momentami jest w całkowitej niemocy i nie może samodzielnie nawet podnieść rączki. Nie mówi, wymaga pomocy przy poruszaniu się, spożywaniu posiłków oraz załatwianiu potrzeb fizjologicznych. Jest całkowicie uzależniony od pomocy innych. Wymaga stałej, intensywnej, systematycznej stymulacji ogólnorozwojowej w zakresie wszystkich obniżonych funkcji. Potrzebna jest b.kosztowna rehabilitacja wszelkimi możliwymi metodami w tym - rehabilitacji w wodzie, fizykoterapii, hipoterapii, dogoterapii, neurologopedy, psychologa i wczesnego wspomagania. Pragnę zwrócić się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w pozyskaniu środków na dalsze badania, rehabilitację i potrzebny do niej sprzęt. Wszystkie osoby, które chciałyby wspomóc Filipka proszę o dokonanie wpłaty na konto na leczenie i rehabilitację Filipka. Z całego serca dziękuję. Twój 1% ratuje życie innym – przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie „Warto jest pomagać” ul. Bema 7/6 65-035 Zielona Góra KRS: 0000318521 koniecznie z dopiskiem Filip Twardowski Indywidualne konto Filipka w Stowarzyszeniu „Warto jest pomagać”: Bre Bank STOWARZYSZENIE „WARTO JEST POMAGAĆ” 04 1140 1850 0000 2096 6400 1019 Filip w internecie: http://www.youtube.com/watch?v=-qsRAjWAPWE Iwona Twardowska tel. 511 864 987
Zobacz także
WOSP_Kasa
Ile zebrała WOŚP od początku?

Przez 25 lat trwania WOŚP zebrano ogromne ilości pieniędzy, które przeznaczono na szczytne cele.

Fundacja WOŚP kiedyś i dziś
Fundacja WOŚP kiedyś i dziś

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce.

XX Finał WOŚP - 8 stycznia 2012
XX Finał WOŚP - 8 stycznia 2012

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Polecamy
Miasta WOŚP

Zobacz największe miasta ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Wybierz swoje województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie lubuskie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ostatnio dodane
WOSP_Kasa
Ile zebrała WOŚP od początku?

Przez 25 lat trwania WOŚP zebrano ogromne ilości pieniędzy, które przeznaczono na szczytne cele.

Fundacja WOŚP kiedyś i dziś
Fundacja WOŚP kiedyś i dziś

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce.

Sztaby WOŚP

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Zobacz wszystkie sztaby WOŚP w mniejszych i większych miastach Polski. Sprawdź gdzie są i jakie wydarzenia organizują.

Wszystkie sztaby WOŚP, 28. finał WOŚP 2020

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).