Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
30-letnia Sierra przekazana na 30. Finał WOŚP

30-letnia Sierra przekazana na 30. Finał WOŚP

  • 2022-01-13
  • Komorniki (gm. Środa Śląska

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 16.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

13 stycznia 2020, dwa tygodnie przed 30. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaprezentowano 30-letniego Forda Sierry, który trafi na aukcję WOŚP. Takim samym modelem Jerzy Owsiak jeździł podczas pierwszego finału. Wrak auta znaleziony został na Śląsku i przez 9 miesięcy przywracany był do  życia w warsztacie pod Wrocławiem. Odnowioną Sierrę z certyfikatem Jurka wystawiono na licytacj 30. Finału WOŚP. 

ip

Ostatnio dodane
wolontariusze WOŚP 2023
Wolontariusze WOŚP na zdjęciach z 31. Finału! Tak zbierali rekordową sumę [FOTO]

Zobaczcie, jak w tym roku wyglądali wolontariusze WOŚP!

Jerzy Owsiak WOŚP 2023
Podsumowanie 31. Finału WOŚP. Jerzy Owsiak podał zebraną kwotę

Czy kwota zbiórki jest większa niż rok temu?

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).