Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
31. Finał WOŚP 2023 w sztabie ZHP Hufiec Kłobuck

31. Finał WOŚP 2023 w sztabie ZHP Hufiec Kłobuck

  • 2023-01-29
  • MOK w Kłobucku

Opis

Zapraszamy 29 stycznia 2023 do Kłobucka na występy, aukcje dla WOŚP, warsztaty z pierwszej pomocy oraz na pyszne ciasto, lemoniadę i gorącą czekoladę do MOK w Kłobucku.

Morsujący Kłobuck, NGB Kłobuck, OSP Kłobuck i Jednostka Ratownictwa Wodno-Nurkowego OSP Częstochowa zapraszają nad zalew Zakrzew w Kłobucku tam również wiele atrakcji m.in.: całodzienne morsowanie i sauna, pokazy, bieg i marsz nordic walking oraz inne niespodzianki dla uczestników.   
W Kłobucku również Klub Motocyklowy SKL Dragon zaprasza na ciepły posiłek z kuchni polowej, a strażacy ochotnicy z OSP Kłobuck na pokaz sprzętu strażackiego i pierwszej pomocy.

Na finał w kłobuckim MOK wystąpi Damian Kulej – finalista The Voice of Poland.                                                                          31. Finał WOŚP w Kłobucku tradycyjnie zakończymy Światełkiem do nieba.

 

Polecamy
Ostatnio dodane
wolontariusze WOŚP 2023
Wolontariusze WOŚP na zdjęciach z 31. Finału! Tak zbierali rekordową sumę [FOTO]

Zobaczcie, jak w tym roku wyglądali wolontariusze WOŚP!

Jerzy Owsiak WOŚP 2023
Podsumowanie 31. Finału WOŚP. Jerzy Owsiak podał zebraną kwotę

Czy kwota zbiórki jest większa niż rok temu?

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).